IXYH40N120C3
מק"ט מוצר של DigiKey
IXYH40N120C3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXYH40N120C3
תיאור
IGBT 1200V 70A TO-247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT 1200 V 70 A 577 W חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
3.9mJ (מופעל), 660µJ (מופסק)
מטען שער
85 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
24ns/125ns
תנאי בדיקה
600V, 40A, 10 Ohm, 15V
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
70 A
זרם קולט בפולסים (Icm)
115 A
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏4‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
הספק - מקס'
577 W