IXYX40N450HV
מק"ט מוצר של DigiKey
IXYX40N450HV-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXYX40N450HV
תיאור
IGBT 4500V 95A TO-247PLUS-HV
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 75
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT 4500 V 95 A 660 W חור מעבר TO-247PLUS-HV
מטען שער
170 nC
סדרה
Td (on/off) @ 25°C
36ns/110ns
תנאי בדיקה
960V, 40A, 2Ohm, 15V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
4500 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - קולט (Ic) (מקס')
95 A
מארז‏ / תיבה
‎TO-247-3‏, גרסה
זרם קולט בפולסים (Icm)
350 A
מארז ההתקן של הספק
TO-247PLUS-HV
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏3.9‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
660 W