J32SMX-H-F-D-I-12M0
מק"ט מוצר של DigiKey
1908-J32SMX-H-F-D-I-12M0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1908-J32SMX-H-F-D-I-12M0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1908-J32SMX-H-F-D-I-12M0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J32SMX-H-F-D-I-12M0
תיאור
CRYSTAL 12,0MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
12 MHz ±10ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
12 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±10ppm