12M10PI/XT324-10/20
מק"ט מוצר של DigiKey
3155-12M10PI/XT324-10/20TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3155-12M10PI/XT324-10/20CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3155-12M10PI/XT324-10/20DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
12M10PI/XT324-10/20
תיאור
CRYSTAL 12MHZ 10PF SMD 3.2X2.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±10ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm