EMCP500G5R6D1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMCP500G5R6D1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMCP500G5R6D1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMCP500G5R6D1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMCP500G5R6D1GV001T
תיאור
CAP PASSTHRU 5.6PF 50V 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5.6 pF קבלי מעבר (feed through) 50V 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
EMCP500G5R6D1GV001T דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
50V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
5.6 pF
טולרנס
±0.5pF