EMCP500W103M1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMCP500W103M1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMCP500W103M1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMCP500W103M1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMCP500W103M1GV001T
תיאור
CAP PASSTHRU 10000PF 50V 0603
תיאור מפורט
10000 pF קבלי מעבר (feed through) 50V 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
EMCP500W103M1GV001T דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
50V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
10000 pF
טולרנס
±20%