EMCP6R3W224M1GV001T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP PASSTHRU 0.22UF 6.3V 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.22 µF קבלי מעבר (feed through) 6.3V 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EMCP6R3W224M1GV001T דגמים |
קטגוריה | מתח - נומינלי 6.3V |
יצרן Johanson Dielectrics Inc. | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | מקדם טמפרטורה X7R |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 0603 (1608 מטרי) |
סוג Pass Through | גודל / מידה אורך 0.064 אינץ' x רוחב 0.035 אינץ' (1.63 מ"מ x 0.89 מ"מ) |
קיבוליות 0.22 µF | גובה (מקס') 0.026 אינץ' (0.65 מ"מ) |
טולרנס ±20% |