EMCP160W473M1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMCP160W473M1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMCP160W473M1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMCP160W473M1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMCP160W473M1GV001T
תיאור
CAP PASSTHRU 0.047UF 16V 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.047 µF קבלי מעבר (feed through) 16V 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
EMCP160W473M1GV001T דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
16V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
קיבוליות
0.047 µF
טולרנס
±20%