EMCP6R3W224M1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMCP6R3W224M1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMCP6R3W224M1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMCP6R3W224M1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMCP6R3W224M1GV001T
תיאור
CAP PASSTHRU 0.22UF 6.3V 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.22 µF קבלי מעבר (feed through) 6.3V 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
EMCP6R3W224M1GV001T דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
6.3V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.064‏ אינץ' x‏ רוחב 0.035‏ אינץ' (1.63 מ"מ x‏ 0.89‏ מ"מ)
קיבוליות
0.22 µF
גובה (מקס')
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
טולרנס
±20%