EMDR101W474M1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMDR101W474M1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMDR101W474M1GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMDR101W474M1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMDR101W474M1GV001E
תיאור
CAP PASSTHRU 0.47UF 100V 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי מעבר (feed through) 100V 1812‏ (4532 מטרי), 3 פדי PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EMDR101W474M1GV001E דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
100V
יצרן
Johanson Dielectrics Inc.
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1812‏ (4532 מטרי), 3 פדי PC
סוג
Pass Through
גודל / מידה
אורך 0.174‏ אינץ' x‏ רוחב 0.125‏ אינץ' (4.42 מ"מ x‏ 3.18‏ מ"מ)
קיבוליות
0.47 µF
גובה (מקס')
0.090‏ אינץ' (2.29‏ מ"מ)
טולרנס
±20%