QEDB102Q270G1GV001E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Johanson Technology Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
27 pF ±2% 1000V (1kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1111 (2828 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QEDB102Q270G1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QEDB102Q270G1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QEDB102Q270G1GV001E
תיאור
CAP CER 27PF 1KV NP0 1111
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
QEDB102Q270G1GV001E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1111 (2828 מטרי)
טולרנס
±2%