QEDB501Q560F1GV001E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Johanson Technology Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
56 pF ±1% 500V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1111 (2828 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QEDB501Q560F1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QEDB501Q560F1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QEDB501Q560F1GV001E
תיאור
CAP CER 56PF 500V NP0 1111
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
QEDB501Q560F1GV001E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
1111 (2828 מטרי)
טולרנס
±1%