QLCD250Q101G1GV001T פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Murata Electronics
קיים במלאי: 396,557
גיליון נתונים
100 pF ±2% 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0201 (0603 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QLCD250Q101G1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QLCD250Q101G1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
712-QLCD250Q101G1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
712-QLCD250Q101G1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QLCD250Q101G1GV001T
תיאור
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
QLCD250Q101G1GV001T דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
טולרנס
±2%