BM10B-ZESS-TBT(LF)(SN)
BM10B-ZESS-TBT(LF)(SN)
BM10B-ZESS-TBT
מק"ט מוצר של DigiKey
455-BM10B-ZESS-TBTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-BM10B-ZESS-TBTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-BM10B-ZESS-TBTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BM10B-ZESS-TBT
תיאור
CONN HEADER SMD 10POS 1.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 10 חיבורים 0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BM10B-ZESS-TBT דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
כבש (Ramp) נועל
יצרן
גובה הבידוד
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מלבני
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
מגע מעוטף חיצוני
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
טבעי
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
2A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
100V