BM13B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM13B-SRSS-TB(LF)(SN)
BM13B-SRSS-TB
מק"ט מוצר של DigiKey
455-1799-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-1799-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-1799-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BM13B-SRSS-TB
תיאור
CONN HEADER SMD 13POS 1MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 13 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גובה הבידוד
0.167‏ אינץ' (4.25‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
1A
ערך נקוב של המתח
50V