BM13B-SRSS-TBT
מק"ט מוצר של DigiKey
455-3757-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-3757-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BM13B-SRSS-TBT
תיאור
CONN HEADER SMD 13POS 1MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 13 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גובה הבידוד
0.167‏ אינץ' (4.25‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
טבעי
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
50V