BM40B-SRDS-A-G-TF(LF)(SN)
BM40B-SRDS-A-G-TF(LF)(SN)
BM40B-SRDS-A-G-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
455-BM40B-SRDS-A-G-TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-BM40B-SRDS-A-G-TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-BM40B-SRDS-A-G-TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BM40B-SRDS-A-G-TF
תיאור
CONN HEADER SMD 40POS 1MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 40 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גובה הבידוד
0.167‏ אינץ' (4.25‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מחבר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון, ממולא זכוכית
סוג מגע
פין זכר
מאפיינים
מוביל לוח, Pick and Place, ריתוק הלחמה
פסיעה - חיבור
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר השורות
2
צבע בידוד
טבעי
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
1A
סגנון
ערך נקוב של המתח
50V