BM40B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
BM40B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
BM40B-SRDS-G-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
455-1864-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-1864-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-1864-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BM40B-SRDS-G-TF
תיאור
CONN HEADER SMD 40POS 1MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 40 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גובה הבידוד
0.167‏ אינץ' (4.25‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מחבר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון, ממולא זכוכית
סוג מגע
פין זכר
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
פסיעה - חיבור
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר השורות
2
צבע בידוד
טבעי
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
1A
סגנון
ערך נקוב של המתח
50V