SM16B-XSRS-ETB(LF)(SN)
SM16B-XSRS-ETB(LF)(SN)
SM16B-XSRS-ETB
מק"ט מוצר של DigiKey
455-3945-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-3945-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-3945-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM16B-XSRS-ETB
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 16POS 0.6MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 16 חיבורים 0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SM16B-XSRS-ETB דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
מנעול חיכוך
יצרן
גובה הבידוד
0.057‏ אינץ' (1.45‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מלבני
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
מגע מעוטף חיצוני
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
0.2A
ערך נקוב של המתח
30V