SM20B-XSRS-ETB(LF)(SN)
SM20B-XSRS-ETB(LF)(SN)
SM20B-XSRS-ETB
מק"ט מוצר של DigiKey
455-3946-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-3946-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-3946-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM20B-XSRS-ETB
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 20POS 0.6MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 20 חיבורים 0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SM20B-XSRS-ETB דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
מנעול חיכוך
יצרן
גובה הבידוד
0.057‏ אינץ' (1.45‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מלבני
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
בדיל
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מחבר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
מגע מעוטף חיצוני
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
מאפיינים
רתק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר השורות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
טבעי
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
0.2A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
30V