SM20B-SHLDS-G-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
455-SM20B-SHLDS-G-TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM20B-SHLDS-G-TF
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 20POS 1MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 20 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
מחזק סגר
סדרה
גובה הבידוד
0.215‏ אינץ' (5.45‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מחבר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון
סוג מגע
ללא מין
מאפיינים
רתק הלחמה
פסיעה - חיבור
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר המיקומים
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר השורות
2
צבע בידוד
טבעי
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
1A
סגנון
ערך נקוב של המתח
50V