SM20B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
SM20B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
SM20B-SRDS-G-TF
מק"ט מוצר של DigiKey
455-SM20B-SRDS-G-TFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
455-SM20B-SRDS-G-TFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
455-SM20B-SRDS-G-TFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SM20B-SRDS-G-TF
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 20POS 1MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 20 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SM20B-SRDS-G-TF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
סדרה
גובה הבידוד
0.217‏ אינץ' (5.51‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA), ניילון, ממולא זכוכית
פסיעה - חיבור
מאפיינים
Pick and Place, ריתוק הלחמה
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
מספר השורות
2
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
טבעי
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
50V