A750EK477M0JAAE018
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13661-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750EK477M0JAAE018
תיאור
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH
תיאור מפורט
470 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 18mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A750EK477M0JAAE018 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
155 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
3.1 A @ 100 kHz
קיבוליות
470 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
6.3 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
18mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C