A750EK827M0EAAE007 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 399-A750EK827M0EAAE007-ND |
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 820 µF 2.5 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 7mOhm 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | A750EK827M0EAAE007 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
יצרן KEMET | יישומים שימוש כללי |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 280 mA @ 120 Hz |
אריזה בתפזורת | זרם אדווה בתדר גבוה 5.6 A @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | ריווח מוליכים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |
סוג פולימר | גודל / מידה קוטר 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |
קיבוליות 820 µF | גובה - מקובע (מרבי) 0.354 אינץ' (9.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | סוג ההרכבה חור מעבר |
מתח - נומינלי 2.5 V | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 7mOhm | מספר מוצר בסיס |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C |