PLF0E821MCO8TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-14087-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-14087-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLF0E821MCO8TD
תיאור
CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
820 µF 2.5 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 7mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PLF0E821MCO8TD דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
5.6 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
820 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
2.5 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
7mOhm