A758KR477M1AAAE011
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A758KR477M1AAAE011-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A758KR477M1AAAE011
תיאור
CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 10 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 11mOhm 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A758KR477M1AAAE011 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
255 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
5.1 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
470 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
10 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
11mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C