A750MS108M1AAAE013
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13691-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750MS108M1AAAE013
תיאור
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 10V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 µF 10 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 13mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A750MS108M1AAAE013 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
225 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
4.5 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
1000 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
10 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
13mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C