A759BQ106M1HAAE105
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A759BQ106M1HAAE105-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A759BQ106M1HAAE105
תיאור
CAP ALUM POLY 10UF 20% 50V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 105mOhm 2000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A759BQ106M1HAAE105 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
KEMET
יישומים
שימוש כללי
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
19 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
380 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
10 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
50 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
105mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C