A758EK107M1AAAE016
מק"ט מוצר של DigiKey
399-14120-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A758EK107M1AAAE016
תיאור
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 10 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 16mOhm 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A758EK107M1AAAE016 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
10 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
16mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C