A768KE276M1JLAE054
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A768KE276M1JLAE054TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A768KE276M1JLAE054CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A768KE276M1JLAE054DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A768KE276M1JLAE054
תיאור
CAP ALUM POLY 27UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
27 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 54mOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A768KE276M1JLAE054 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
58.75 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.175 A @ 100 kHz
קיבוליות
27 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
63 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
54mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C