A768KE227M1DLAE029
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A768KE227M1DLAE029TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A768KE227M1DLAE029CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A768KE227M1DLAE029DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A768KE227M1DLAE029
תיאור
CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V SMD
תיאור מפורט
220 µF 20 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 29mOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A768KE227M1DLAE029 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
80 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.6 A @ 100 kHz
קיבוליות
220 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
20 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
29mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C