A768KE826M1GLAS038
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A768KE826M1GLAS038TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A768KE826M1GLAS038CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A768KE826M1GLAS038DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A768KE826M1GLAS038
תיאור
CAP ALUM POLY 82UF 20% 40V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
82 µF 40 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 38mOhm 2000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A768KE826M1GLAS038 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
KEMET
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
67.5 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.35 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
82 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.276‏ אינץ' (7.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
38mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C