PMEG60T10ELR-QX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 2,698
גיליון נתונים
דיודות 60 V 1A הרכבה משטחית SOD-123W
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PMEG60T10ELR-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG60T10ELR-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG60T10ELR-QXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG60T10ELR-QXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG60T10ELR-QX
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
13 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
650 nA @ 60 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
245pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
סוג ההרכבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מארז‏ / תיבה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
600 mV @ 1 A
מארז ההתקן של הספק
SOD-123W
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C