A768MS157M1HLAV024
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A768MS157M1HLAV024TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A768MS157M1HLAV024CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A768MS157M1HLAV024DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A768MS157M1HLAV024
תיאור
CAP ALUM POLY 150UF 20% 50V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 24mOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A768MS157M1HLAV024 דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
AEC-Q200
יישומים
לרכב
סדרה
מאפיינים
נגד-רעידות
זרם אדווה בתדר נמוך
107.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.15 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.520‏ אינץ' (13.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.425‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.80 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
24mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C