C0402C106M9PAC7411
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0402C106M9PAC7411TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0402C106M9PAC7411CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0402C106M9PAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0402C106M9PAC7411
תיאור
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C0402C106M9PAC7411 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%