C0603C104J4REC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 10,962
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 10,449
גיליון נתונים
קיים במלאי: 642
0.1 µF ±5% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603C104J4REC
מק"ט מוצר של DigiKey
C0603C104J4REC-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C104J4REC
תיאור
CAP CER 0603 0.1UF 16V X7R 5%
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C0603C104J4REC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±5%