C0603C104J4RALTU זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 41,772
גיליון נתונים
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 4,580
גיליון נתונים
שדרוג
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 642
0.1 µF ±5% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0603C104J4RALTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C104J4RALTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C104J4RALTU
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C0603C104J4RALTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%