C0603C104J5RALTU זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 23,896
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 39,882
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 395
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0603C104J5RALTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C104J5RALTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C104J5RALTU
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C0603C104J5RALTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%