C0603C104K5RAC7081
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C104K5RAC7081TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C104K5RAC7081CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C104K5RAC7081DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C104K5RAC7081
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C104K5RAC7081 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%