C0603C331J1RACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C331J1RACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C331J1RACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C331J1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C331J1RACTU
תיאור
CAP CER 330PF 100V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C331J1RACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±5%