C0603X104J4RECAUTO7411 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 1,007
גיליון נתונים
0.1 µF ±5% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603X104J4RECAUTO7411
מק"ט מוצר של DigiKey
C0603X104J4RECAUTO7411-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603X104J4RECAUTO7411
תיאור
CAP CER 0603 0.1UF 16V X7R 5%
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C0603X104J4RECAUTO7411 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%