C0805C101G2GACTU זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
KYOCERA AVX
100 pF ±2% 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0805C101G2GACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C101G2GACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C101G2GACTU
תיאור
CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C0805C101G2GACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±2%