KGM21BCG2D101GT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 3,461
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Knowles Syfer
ישירים
KEMET
YAGEO
שדרוג
Knowles Syfer
KEMET
100 pF ±2% 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
KGM21BCG2D101GT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM21BCG2D101GTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM21BCG2D101GT
תיאור
CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
KGM21BCG2D101GT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±2%