C0805C102J1RACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C102J1RACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0805C102J1RACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0805C102J1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C102J1RACTU
תיאור
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0805C102J1RACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%