C1206C101F5GACTU | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה C0G, NP0 1206 (3216 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C1206C101F5GACTU דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים ESL נמוך |
טולרנס ±1% | עובי (מרבי) 0.035 אינץ' (0.88 מ"מ) |