C1206C102JGRACTU | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1000 pF ±5% 2000V (2kV) קבלי קרמיקה X7R 1206 (3216 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C1206C102JGRACTU דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים ESL נמוך, מתח גבוה |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.053 אינץ' (1.35 מ"מ) |