C901U222MZVDBA7317
מק"ט מוצר של DigiKey
399-9471-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-9471-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C901U222MZVDBA7317
תיאור
CAP CER 2200PF 440VAC Y5V RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5V (F)‎ רדיאלי, דיסק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C901U222MZVDBA7317 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
סדרה
יישומים
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.276‏ אינץ' (7.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%