C921U222MZWDCA7317 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
KEMET
קיים במלאי: 1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C921U222MZWDCA7317
מק"ט מוצר של DigiKey
C921U222MZWDCA7317-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C921U222MZWDCA7317
תיאור
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C921U222MZWDCA7317 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טולרנס
±20%