CAS21C102KARFC | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | SFTY 2220 1NF X1 250 / Y2 250 X7 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 99 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1000 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה X7R 2220 (5750 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CAS21C102KARFC דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | ערכים נקובים X1, Y2 |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 2220 (5750 מטרי) |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.224 אינץ' x רוחב 0.197 אינץ' (5.70 מ"מ x 5.00 מ"מ) |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.087 אינץ' (2.20 מ"מ) |