KGK55FR73H102KV2B
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGK55FR73H102KV2BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGK55FR73H102KV2BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGK55FR73H102KV2BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGK55FR73H102KV2B
תיאור
CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2220 (5750 מטרי)
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
X1, Y2
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
טולרנס
±10%